Warning: Creating default object from empty value in /home/lh1703300/www_root/tabory/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160

Výprava za pokladom

Dnes u nás vypukla “zlatá horúčka”. Dobrodruhovia, či zlatokopovia, nemali to na svojej ceste do Ameriky ľahké, a tak sme to neuľahčili našim cestovateľom ani my. Indície, šifry, pátranie, čítanie textov a ešte k tomu aj písanie cez prázdniny, nič nás neodradilo pri hľadaní vzácneho pokladu.

Bolo to úžasné! Neviem, či sme z toho mali so Simonkou väčšiu radosť my alebo deti. Veľmi nás potešila snaha, vytrvalosť, bystrosť, spolupráca a samozrejme radosť akú deti prejavili. Preto Coca Cola a Milky Way, ktoré k Amerike neoddeliteľne patria, boli zaslúžené:-)

Dnes ma veľmi potešili aj dve ďalšie milé veci. Jankova nekonečná trpezlivosť pri navliekaní popcornu na niť (Výborná práca Janko!). A potom, myšlienka od Damiána, ktorý na svoj vek, má vždy po ruke veľmi výstižnú, ale zároveň veľmi láskavú poznámku, ako napríklad: “Vierka, toto jedlo je delikátne!”. Dnes mi náš Damiánko prezradil, že by rád navštívil Ameriku, vodopády Iguazu v Brazílii, rieku Amazon, či ostrovy Galapágy. A tak sme sa rozprávali o tom, že tak ako sa plní Americký sen, sa i tento jeho sen môže splniť, pretože má celý život ešte pred sebou. A na to Damián povedal, že keď sa tam raz dostane, tak si spomenie, ako sme sa o týchto miestach rozprávali v tábore Letom Svetom:-)

Veľa šťastia naši priatelia, prajeme Vám, aby sa Vám takéto cestovateľské sny splnili všetkým!