Warning: Creating default object from empty value in /home/lh1703300/www_root/tabory/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160

Európa na dlani

A máme za sebou ďalší krásny deň. Ťažko povedať, ktorá z aktivít by vyhrala v rebríčku obľúbenosti, keby sme sa opýtali detí. Možno by hlasovali za pizzu, ktorú sme si objednali v rámci výletu do talianskej kuchyne. Alebo im viac chutil pravý anglický čaj s mliekom a švédske keksy?

Alebo by boli za výrobu okenných vitráží z farieb na sklo. Veď pri tom počte európskych kostolov, a ich okien hýriacich farbami, sme to nemohli nespomenúť.

Alebo že by sa im najviac páčilo vypĺňanie online kvízov o Európe? Netuším, či by ich bavili aj “offline”, ale počítač aktivite definitívne pridal na obľúbenosti. Všetci úspešne zdolali aj Test správneho Európana a informácie o tom, koľko národností, jazykov a obyvateľov tu máme ich naozaj prekvapili.

Obávam sa však, že napriek našej snahe o konštruktívnu diskusiu a poznávanie vlasti by zrejme vyhrala vojna s vodovými balónmi, ktorú sme si zahrali podvečer. Tú ale na fotkách nehľadajte. Náš foťák by to množstvo vody zrejme neprežil a tak sme ho pre istotu odložili.

Verím, že dnes sme Vám ich domov odovzdali naozaj unavených :)