Warning: Creating default object from empty value in /home/lh1703300/www_root/tabory/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160

Denné tábory pre všetky deti z okolia Pezinka

Srdečne Vaše deťúrence pozývame do zázračného sveta, ktorý nás denno-denne obklopuje. Hravo a veľmi zdravo sa dozvedia veľa zaujímavých vecí o každom svetadiele, poodhaľujú tajomstvá všetkých ríš od minerálnej až po tú ľudskú. Informácie dostanú formou zážitkov – či už v podobe príbehov, pohybových hier alebo výtvorov vlastných rúk – presne toľko, aby boli schopní si čo najviac zapamätať a nemali priestor začať sa nudiť. Deň budú mať zorganizovaný tak aby bol naplnený aktivitami, ale aby mali dosť času aj na spontánnu hru, vlastnú fantáziu a prirodzené vytváranie priateľstiev.

Kto sme?

Milujeme diskusie a zvedavé otázky. Často prispievame zaujímavými odpoveďami, ale ešte častejšie sa z otázok a detských postrehov učíme my. Pomáhame deťom rozvíjať sa, dozvedať sa stále nové veci – nie len o svete okolo, ale aj o sebe – a snažíme sa otvoriť im cesty k plnohodnotným vzťahom s druhými ľuďmi. Uznávame hodnoty ako pravdovravnosť, čestnosť, láska, priateľstvo a pomoc druhým. Milujeme knihy, rozprávky, príbehy a svet fantázie a ich čaro sa snažíme sprostredkovať aj našim drobcom. A čo je zo všetkého najlepšie, pečieme skvelé koláče! :)

Tešíme sa na nádherne strávené prázdninové týždne v prítomnosti Vašich detí. Budeme sa hrať, učiť, tvoriť, behať, čítať, cestovať prstom po mape, počúvať príbehy, snívať, veľa rozprávať a pýtať sa a znovu sa hrať, hrať a hrať.

Pridajte sa toto leto k nám!