Warning: Creating default object from empty value in /home/lh1703300/www_root/tabory/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160

Americký sen

Do Ameriky vycestovalo veľké množstvo ľudí s túžbou zbohatnúť. Mnohí dúfali, že to pôjde ľahko, že peniaze tam na nich priam čakajú. Niektorí zbohatli, iní sa vrátili domov ešte chudobnejší ako keď odchádzali.

Čo je tajomstvo úspechu? Dá sa rýchlo zbohatnúť? Na to dnes museli prísť naši cestovatelia a prebádať Ameriku v dobrodružnej hre “Americký sen”. Rozdelení do 3 skupín, jedni objavovali poklady Južnej, iní Strednej a ostatní Severnej Ameriky. Nebolo to však také jednoduché … dešifrovať indície krok po kroku, nájsť cestu k stratenému pokladu, a pritom spolupracovať.

Ako im to išlo? No niekomu ufrflane, inému s úsmevom na tvári. Najväčšou výzvou však bolo rozlúštenie Mayskej šifry na záver. Tu zabrali z posledných síl a zároveň prekvapili tí, ktorí to už skoro vzdali … o to bola radosť z nájdeného pokladu väčšia 

… pretože všetko sa dá, len treba chcieť a sen sa splní, ak sa pousiluješ. Nemusíš byť na to sám, ak požiadaš priateľa, udejú sa aj zázraky.

P.S. Ste zvedaví, čo ukrýval stratený poklad? Predsa všetko americké! Pozrite si obrázky…